kullanım sözleşmesi

Bu internet sitesini kullanmadan önce lütfen aşağıdaki yasal sözleşmeyi dikkatle okuyun. Bu internet sitesini kullanmakla kullanım hükümlerini kabul ettiğinizi beyan etmiş olursunuz. Bu kullanım hükümlerini kabul etmiyorsanız lütfen çıkış yapın ve bu internet sitesini kullanmayın.

Hakların Çekince Altına Alınması

Bu internet sitesindeki ve bu siteye yönelik tüm hakların, tasarrufların ve menfaatlerin sahibi Zipcar, Inc.'tir. Sözkonusu internet sitesi, telif hakkı yasasıyla korunmaktadır. Tüm ticari markalar, hizmet işaretleri ve ticari isimler Zipcar, Inc.'e aittir. Özellikle Zipcar logosu ve "Zipcar" kelimesi, tescilli ticari markalardır. Burada belirtilen öğelerden hiçbiri, Zipcar'ın sarih yazılı muvafakati olmadan kullanılamaz. İşbu belgede açıkça ruhsat verilmeyen tüm haklar, Zipcar, Inc.'in çekincesi altındadır.

İstisnalar

Yukarıdaki politikaların üzerine tüzük, düzenleme veya hukuki işlemle birtakım gereklilikler veya yükümlülükler getirilebilir. Eğer kullanım sözleşmemizle ilgili herhangi bir sorunuz ya da kaygınız varsa lütfen info@zipcar.com.tr adresinden bize e-posta gönderin.